Apie mus

MATOMATIKA™ – tai reklamos matomumo mokslas, kuriuo siekiame užtikrinti maksimalų prekės ženklų vizualinės reklamos sprendimų matomumą, ilgaamžiškumą bei paveikumą.
Jums nebūtina žinoti, kuo tūrinė raidė skardiniu bortu skiriasi nuo tūrinės raidės PVC bortu, tačiau pravartu žinoti, kuo MATOMATIKA™ skiriasi nuo tipinio reklamos gamybos cecho.

Verslo lygčių sprendimas

Lauko iškaba nėra tiesiog logotipo uždėjimas virš durų. Nuo pasirinktų medžiagų bei sprendimų priklausys iškabos matomumas, apšviestumas, ilgaamžiškumas, kaina ir dermė su jūsų prekės ženklo vertybėmis.

Pirmiausia – ROI

Kiekvieną idėją vertiname matematiniais kriterijais: kiek klientui kainuos gamyba ir montavimas? Kokias išlaidas, susijusias su energijos ištekliais ir nusidėvėjimu, reikia nusimatyti į priekį? Kada ir kokio atsiperkamumo – ROI – gali tikėtis klientas? Išspręskime verslo matematikos klausimus ir tik tuomet idėjas paverskime brėžiniais, o brėžinius – sprendimais.

Iškabų mūšio taktika

Iškabos pasiūlymą prekybos tinkle pateiksime tik gyvai įvertinę konkurencinę aplinką konkrečioje vietoje. Tai užtikrins, kad mūsų sprendimas išsiskirtų ir maksimizuotų jūsų iškabos matomumą bei patrauktų praeivių dėmesį.

Apie mus

Kodėl verta bendradarbiauti su mumis?

Įgyvendindami projektus renkamės tik laiko patikrintus partnerius, todėl galime užtikrinti technologinę kokybę.

Esame "boutique" tipo įmonė, todėl galime skirti daugiau laiko jūsų individualiems poreikiams ir tinkamiausių sprendimų paieškai.

Siekiame užtikrinti kuo sklandesnį bendradarbiavimo procesą, su klientu būname kiekvienam žingsnyje nuo poreikių išsiaiškinimo, projektų ir brėžinių paruošimo iki montavimo darbų.

Santykius su klientais grindžiame atvirumu ir pasitikėjimu, todėl pasiūlysime geriausiai jūsų lūkesčius tenkinantį sprendimą.

Orientuojamės į praktiškus, laiko patikrintus ir ilgaamžius sprendimus.

Mokame ne tik gaminti iškabas, bet ir mąstyti Jūsų verslo naudai.