Klientai
Kiekvienas naujas užsakymas mums tampa lygtimi, kurią turime išspręsti kliento verslo naudai. Dalijamės įveiktų galvosūkių pavyzdžiais ir esame pasiruošę išgirsti jūsų užduotį.
Kiekvienas naujas užsakymas mums tampa lygtimi, kurią turime išspręsti kliento verslo naudai. Dalijamės įveiktų galvosūkių pavyzdžiais ir esame pasiruošę išgirsti jūsų užduotį.
Užpildykite formą ir visiškai nemokamai pateiksime jums preliminarias reklamos iškabos idėjas.
© 2023 MB „Reklamos startas”. Visos teisės saugomos.
Sekite mus socialinėje erdvėje:
Galvosūkis
Šį laikiklį gaminame kiekvienam naujai atidaromam kliento salonui. Projektas įdomus tuo, kad kas kartą turime gaminti naują liejimo formą.
MATOMATIKOS Sprendimas
Prieš formą užpildydami gipsu, sudedame iš vielos pagamintą standumo rėmelį. Tokiu būdu užtikriname papildomą standumą visai kompozicijai. Kaskart modeliui naudojame vis kito žmogaus plaštaką, todėl galime drąsiai teigti, kad visi galutiniai gaminiai unikalūs, nors laikomės to paties koncepto.
Pagrindą frezuojame iš ąžuolo plokštės. Visas pagrindo briaunas apdailiname rankine freza, kad jos įgautų labiau klasikinį vaizdą. Vizitinių dėžutę gaminame iš 2 mm org. stiklo. Dėžutės ruošinį pjauname lazeriu ir lenkiame, naudodami karštą vielą. Kad dėžutę galėtume priklijuoti prie plaštakos, kruopščiai ir atidžiai dilde apdirbame pirštus, kad vizitinių laikiklis turėtų bent tris tvirtus atramos taškus.
Galvosūkis
Taip suplanuoti ir sumontuoti konsolės apšvietimą, kad LED komponentai, maitinimo šaltinis ir konstrukcijos nesukurtų net menkiausio šešėlio, o sklindanti šviesa būtų tobulai lygi, sudėtinga, nes mažas iškabos tūris.
Prielaida
Nepatyrusi akis dažnai apsirinka, kad šio tipo iškabos yra lengvas gaminys. Tai gali virsti rimtu matematiniu iššūkiu, kai projektą reikia įgyvendinti ne tik gražiai, bet ir kokybiškai.
MATOMATIKOS Sprendimas
Šią lygtį išsprendėme TOBULAI ir rašome sau dešimt už pasiektą rezultatą bei įdėtas pastangas. Jūsų dėmesiui argumentai ir visa eiga: iškabos viduje numatėme kvadratinį montavimo rėmą (30 x 30 mm). Profilis dažytas milteliniu būdu, balta spalva, nes ji labiausiai atspindi šviesą ir sumažina šešėliavimo riziką. Taip pat rėmą sumontavome tokiu būdu, kad jis nepersidengtų su iškabos fasaduose frezuotu užrašu.
Iškabos priekis frezuotas iš 3 mm aliuminio kompozito plokštės. Perimetru priklijuota 20 mm pločio aliuminio skardos juosta. Visas ruošinys nudažytas šlapiuoju būdu. Spalvą specialiai maišėme automobilių dažų parduotuvėje, kad išgautume tinkamiausią auksinio atspalvio efektą. #fun_fact Spalvą parinkome iš „Opel Astra“ spalvų paletės. Papildomai iškaba turi šviečiantį bortą, todėl vidinę konstrukciją teko gaminti iš 12 skirtingų komponentų – kiekvienas jų tarpusavyje susirenka kaip LEGO kaladėlės.
Geros iškabos aritmetika
Suprojektavome, pagaminome ir sumontavome tobulą konsolę, kuri ne tik minimaliai dėvisi, bet dar ir lengvai remontuojama, t. y. nesudėtingai galima ją išmontuoti, tvarkingai išardyti ir vėl surinkti nekeičiant komponentų naujais. Įprastai tokio tipo iškabos būna žymiai konkurencingesnės kainos prasme, todėl niekas negalvoja apie tolesnį aptarnavimą ir priežiūrą.
Įsivaizduokite, kad po metų dėl kokių priežasčių nustos šviesti LED moduliai arba atsiras koks estetinis defektas, o iškaba surinkta taip, kad jos net neįmanoma atidaryti. Dar blogiau – jei ir pavyks atidaryti, rasite tokią netvarką, kad nebus verta net svarstyti remonto.
Galvosūkis
Tai vienas įspūdingesnių mūsų projektų, kuriam įgyvendinti reikėjo labai gerai pasukti galvą. Lygties nežinomuoju tapo itin siauras logotipo šriftas. Įprastai tūrinių raidžių apšvietimui reikia bent 60 mm tūrio. Kuo mažesnis tūris – tuo daugiau LED modulių reikia, kad būtų išgautas tolygus apšvietimas be jokių šešėlių. Jei „Gerovės klinikos“ logotipo šriftą būtume pastorinę, būtume paaukoję estetiką – šis variantas mums netiko. Taigi, koks sprendimas?
MATOMATIKOS Sprendimas
Paskaičiavę ir pabraižę, nusprendėme raidžių korpusus gaminti iš 19 mm PVC, išvalydami didžiąją dalį korpuso tūrio ir palikdami užtektinai vietos 24 V LED juostai sumontuoti. Kad priekis šviestų tolygiai prie tokio mažo korpuso tūrio, įprastą 3 mm org. stiklą pakeitėme į gerokai storesnį 19 mm org. stiklo monobloką. Storas stiklas gražiai suniveliuoja visus šviesos nelygumus.
Kitas etapas – o ką daryti su laidais? Įprastai iš kiekvienos raidės išvedamas dviejų gyslų laidas, viską montuojame ant aliuminio porėmio, kuriame visi laidai paslepiami. Šį kartą toks sprendimas nebuvo tinkamas – klinikos iškaba montuojama akių lygyje, o matomas profilis tikrai nepridės grožio.
Pasitarę su užsakovu ir projekto architektu sutarėme, kad galime baldinę sienelę, ant kurios numatyta montuoti logotipą, šiek tiek atitraukti nuo sienos, kad turėtume vietos raidžių laidams išvesti. Susitvarkius laidų klausimą, liko montavimo dalis.
Baldinėje plokštėje įsukome įvores su vidiniu sriegiu, raidžių korpusus montavome per atitraukimą nuo sienelės, be atitraukimo montuoti negalėjome, nes trukdė dekoratyviniai tašeliai.
Raidėms atitraukti naudojome M6 x 40 mm varžtus įleidžiama galva. Įsitikinę, kad visi laidai ir varžtai ten, kur turi būti, numatytose vietose sumontavome baldinę sienelę ir uždėjome tūrinių raidžių fasadus.
Darbo formulė
Montavimui buvo skirtos 2 darbo dienos, gamybai – 2 savaitės, pasiruošimas montavimui – laidų vedžiojimas, maitinimo šaltinių slėpimas ir sujungimas – dar 1 darbo savaitė.
Galvosūkis
Klientas norėjo neoninės iškabos, bet dėl mažo jos dydžio toks sprendimas būtų atrodęs sunkiai, neestetiškai, nes neonui reikia montavimo rėmo.
MATOMATIKOS Sprendimas
Klientui pasiūlėme mūsų komandos mėgstamą algoritmą – kūrybišką ir kartu racionalų sprendimą. Ne šviečiantį foną, bet visą dėmesį nukreipėme į restorano pavadinimą, kurį užrašėme naudodami NEOFLEX juostą.